Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Veddige IBK

Följ

Veddige IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 16:30

      Träning P11


      18:00
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
    • 16:30

      Träning P12/13


      18:00
    • 18:30

      Träning F07/10


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 2Tor
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 3Fre
    • 16:00

      Träning P08/09


      17:30
    • 19:00

      Vinbergs IBS Dam 2 (hemma) Dam


      21:00
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning F11/14


      10:30
    • 09:45

      Kustens IF P09/11 (borta) P10


      11:45
    • 10:30

      Träning F07/10


      12:00
    • 14:00

      Träslövsläge IF P10 Vit (borta) P11


      16:00
    • 14:00

      Capricorn IC (borta) Herr


      16:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Halmstads IBK F 08/11 Svart (hemma) F07/10


      12:00
    • 15:30

      Träning P16/17


      17:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-KarlGustav


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning P12/13


      20:00
  • 6Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning P08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning P11


      18:00
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
    • 17:30

      Träning F11/14


      19:00
    • 20:00

      Bua IF Herr div 4 (hemma) Herr


      22:00
  • 9Tor
    • 18:00

      Träning P08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 20:00

      Glommens IF Röd 10/11 (borta) P11


      22:00
  • 10Fre
    • 18:00

      Glommens IF Röd 08/09* (hemma) P08/09


      20:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning F11/14


      10:30
    • 10:30

      Träning F07/10


      12:00
    • 12:30

      Varla IBK P10 Svart (borta) P10


      14:30
    • 13:00

      Sammandrag P16/17


      16:00
    • 14:00

      Varla IBK P 09 Svart 2 (borta) P08/09


      16:00
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning P08/09


      18:30
    • 17:00

      Fotografering P16/17


      17:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      träning F11/14


      19:15
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning P12/13


      17:30
    • 17:30

      Träning F11/14


      19:00
    • 17:30

      Onsala IBK F09/10 (borta) F07/10


      19:30
    • 18:00

      Onsala IBK P10 (hemma) P11


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 16Tor
    • 18:00

      Vinbergs IBS P 08/09* (borta) P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 17Fre
    • 17:45

      DM P10/11 P10


      00:00
    • 18:45

      DM P11


      21:00
  • 18Lör
    • 00:00

      DM P10/11 P10


      15:00
    • 12:30

      Träslövsläge IF Herrjr (borta) P08/09


      14:30
    • 14:45

      Onsala IBK P 08 Svart (borta) P08/09


      16:45
    • 16:30

      Särö IBK F08/09 (borta) F07/10


      18:30
    • 17:00

      Kustens IF U-lag herr (hemma) P08/09


      19:00
  • 19Sön
    • 09:00

      sammandrag F11/14


      11:30
    • 11:30

      Kustens IF 2 Dam (borta) Dam


      13:30
    • 11:45

      Warberg IBF F 09/10 (borta) F07/10


      13:45
    • 15:30

      Träning P16/17


      17:00
    • 15:30

      Kustens IF F09/10 (hemma) F07/10


      17:30
    • 17:00

      Träning P14/15


      18:30
    • 17:00

      Viskadalen IBK (borta) Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-KarlGustav


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning P12/13


      20:00
  • 20Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning P08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning P11


      18:00
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
    • 16:30

      Träning P12/13


      18:00
    • 17:30

      Träning F11/14


      19:00
    • 20:00

      Vinbergs IBS Herr 2 (hemma) Herr


      22:00
  • 23Tor
    • 18:00

      Träning P08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 24Fre
    • 18:30

      Varla IBK P09 Lila 2 (hemma) P08/09


      20:30
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning F11/14


      10:30
    • 10:30

      Träning F07/10


      12:00
    • 12:30

      Åsa IF P09/10 Gul (hemma) P11


      14:30
    • 15:00

      Varla IBK Dam 2 (hemma) Dam


      17:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Träslövsläge IF P 10 Blå (hemma) P10


      12:00
    • 11:30

      Warberg IBF F09/10 blå (hemma) F07/10


      13:30
    • 12:50

      Onsala Innebandy (hemma) P12/13


      15:00
    • 15:30

      Träning P16/17


      17:00
    • 17:00

      Träning P14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-KarlGustav


      18:30
  • 27Mån
    v.48
    • 16:30

      Träning F07/10


      18:00
    • 17:00

      Träning P08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P/F-KarlGustav


      18:00
    • 20:00

      Warberg IBF Herr ungdom Div 3 (borta) Herr


      22:00
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning P11


      18:00
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
    • 16:30

      Träning P12/13


      18:00
    • 17:30

      Träning F11/14


      19:00
    • 18:30

      Träning F07/10


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 30Tor
    • 17:30

      Träning F15/17


      18:30
    • 18:00

      Träning P08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00