Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Veddige IBK

Följ

Veddige IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 18:00

      Träning P08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 2Fre
    • 18:30

      Warberg IBF P09 Svart (hemma) P08/09


      20:30
    • 19:00

      Bua IF (borta) Dam


      21:00
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning F11/14


      10:30
    • 10:30

      Träning F07/10


      12:00
    • 12:30

      Frillesås FF P 10/P 11 (borta) P11


      14:30
    • 14:00

      Halmstads IBK 2 (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      Vinbergs IBS F 08/09 (borta) F07/10


      16:00
    • 16:00

      Träslövsläge IF P10 Vit (hemma) P10


      18:00
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.6
    • 17:00

      Träning P08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
    • 16:30

      Träning P12/13


      18:00
    • 16:30

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning F11/14


      19:00
    • 18:30

      Träning F07/10


      20:00
    • 20:00

      Onsala IBK HJ Div 3 (hemma) Herr


      22:00
  • 8Tor
    • 18:00

      Träning P08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning P08/09


      17:30
    • 20:00

      Warberg IBF Herr Div4 (hemma) Herr


      22:00
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning F11/14


      10:30
    • 10:30

      Träning F07/10


      12:00
    • 14:00

      Kustens IF 2 Dam (hemma) Dam


      16:00
  • 11Sön
    • 10:00

      Träning F15/17


      11:00
    • 12:30

      Träning P12/13


      14:00
    • 14:00

      Glommens IF Röd 08/09* (borta) P08/09


      16:00
    • 15:30

      Träning P16/17


      17:00
    • 17:00

      Träning P14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-KarlGustav


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
  • 12Mån
    v.7
    • 17:00

      Träning P08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
    • 16:30

      Träning P12/13


      18:00
    • 16:30

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning F11/14


      19:00
    • 20:00

      Viskadalen IBK (hemma) Herr


      22:00
  • 15Tor
    • 18:00

      Träning P08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 16Fre
    • 16:00

      Träning P08/09


      17:30
    • 18:30

      Träslövsläge IF F09/10 (hemma) F07/10


      20:30
    • 19:00

      Bua IF Herr div 4 (borta) Herr


      21:00
  • 17Lör
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.8
    • 17:00

      Träning P08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
    • 16:30

      Träning P12/13


      17:30
    • 16:30

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning F11/14


      19:00
    • 20:30

      Träning Herr


      22:00
  • 22Tor
    • 18:00

      Träning P08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 20:00

      Vinbergs IBS Herr 2 (borta) Herr


      22:00
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning P08/09


      17:30
    • 20:00

      Varla IBK H4 (hemma) Herr


      22:00
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning F11/14


      10:30
    • 09:30

      Onsala IBK P10 (borta) P11


      11:30
  • 25Sön
    • 10:00

      Träning F15/17


      11:00
    • 11:30

      Tofta GIF P09/10 (borta) P10


      13:30
    • 12:30

      Träning P12/13


      14:00
    • 15:30

      Träning P16/17


      17:00
    • 16:00

      Varla IBK P 09 Svart 2 (borta) P08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning P14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-KarlGustav


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
  • 26Mån
    v.9
    • 17:00

      Träning P08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
    • 16:30

      Träning P12/13


      18:00
    • 16:30

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning F11/14


      19:00
    • 20:30

      Träning Herr


      22:00
  • 29Tor
    • 18:00

      Träning P08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00