Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Veddige IBK

Följ

Veddige IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
  • 2Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning P08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:30
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 5Tor
    • 18:00

      Träning P08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 6Fre
    • 18:00

      Glommens IF Röd 10/11 (hemma) P11


      20:00
    • 19:30

      Varla IBK P 09 Svart 2 (hemma) P08/09


      21:30
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning F11/14


      10:30
    • 14:00

      Träningsmatch mot Tofta P10


      16:00
  • 8Sön
    • 14:00

      Onsala IBK 2 (borta) Dam


      16:00
    • 17:00

      Träning P14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-KarlGustav


      18:30
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning P12/13


      20:00
    • 19:45

      Onsala IBK C-lag (borta) Herr


      21:45
  • 9Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning P08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning F11/14


      19:00
    • 18:30

      Träning F07/10


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 12Tor
    • 18:00

      Träning P08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning F07/10


      17:30
    • 18:30

      Vinbergs IBS P 08/09* (hemma) P08/09


      20:30
    • 20:00

      Kustens IF 2 Herr (hemma) Herr


      22:00
  • 14Lör
    • 12:30

      Onsala IBK F09/10 (hemma) F07/10


      14:30
    • 14:00

      Onsala IBK P10 (borta) P11


      16:00
  • 15Sön
    • 11:30

      IBK Puma Herr (hemma) Herr


      13:30
    • 15:30

      Träning P16/17


      17:00
    • 17:00

      Träning P14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-KarlGustav


      18:30
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning P12/13


      20:00
  • 16Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning P12/13


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:30

      Träning F11/14


      19:00
    • 18:30

      Träning F07/10


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 19Tor
    • 18:00

      Träning P08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:00

      Åsa IF Herr (borta) Herr


      21:00
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning P08/09


      17:30
    • 18:30

      Halmstads IBK P10 (hemma) P10


      20:30
    • 20:00

      Glommens IF (hemma) Herr


      22:00
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 10:00

      Sandö IBK P13 Gul (hemma) P12/13


      12:00
    • 14:30

      Åsa IF P09/10 Gul (borta) P11


      16:30
    • 15:30

      Träning P16/17


      17:00
    • 15:45

      Warberg IBF F09/10 blå (borta) F07/10


      17:45
    • 17:00

      Träning P14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-KarlGustav


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
  • 23Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning P12/13


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:30

      Träning F11/14


      19:00
    • 18:30

      Träning F07/10


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 26Tor
    • 18:00

      Träning P08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 27Fre
    • 18:30

      Onsala IBK P 09 Rosa (hemma) P08/09


      20:30
    • 19:30

      Falkenbergs IBK 2 (borta) Herr


      21:30
    • 20:00

      Vinbergs IBS F 08/09 (hemma) F07/10


      22:00
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning F11/14


      10:30
    • 10:30

      Träning F07/10


      12:00
    • 12:30

      Frillesås FF P 10/P 11 (hemma) P11


      14:30
    • 14:00

      Varla IBK P09 Lila 2 (borta) P08/09


      16:00
    • 15:15

      Onsala IBK HJ Div 3 (borta) Herr


      17:15
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning P08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 31Tis