Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Veddige IBK

Följ

Veddige IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Veddige IBK
Välj lag

Februari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.5
    • 16:30

      Träning F07/10


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Träning P08/09


      19:30
    • 18:00

      Teambuilding Dam


      19:30
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning P12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning P12/13


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
  • 3Fre
    • 18:30

      Frillesås FF P 08/09 Grön (hemma) P08/09


      20:30
    • 19:30

      Falkenbergs IBK 2 (borta) Herr


      21:30
    • 20:00

      Särö IBK (hemma) Dam


      22:00
  • 4Lör
    • 09:30

      Veddige IBK F 07/08 (hemma) F07/10


      10:30
    • 11:00

      Varla IBK P 10 Lila (hemma) P08/09


      12:15
    • 12:30

      Onsala IBK P10 (hemma) P11


      14:30
  • 5Sön
    • 09:00

      Varla IBK (hemma) P12/13


      12:00
    • 10:15

      Varla IBK (hemma) P12/13


      12:15
    • 14:00

      Träning P16


      15:30
    • 15:30

      Träning P14/15


      17:00
  • 6Mån
    v.6
    • 18:00

      Bua IF Flickor röd 4 07/09* (hemma) F07/10


      20:00
    • 20:00

      Varla IBK (hemma) Dam


      22:00
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning F07/10


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Träning P08/09


      19:30
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning P12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning P12/13


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
  • 10Fre
    • 18:00

      Varla IBK P 09 Svart 1 (hemma) P08/09


      19:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning F07/10


      10:30
    • 11:15

      Onsala IBK 2 (borta) Dam


      13:15
    • 13:30

      Volleyboll Veddige IBK


      18:00
  • 12Sön
    • 11:45

      Vinbergs IBS F 08/09 (borta) F07/10


      13:45
    • 14:00

      Träning P16


      15:30
    • 15:30

      Träning P14/15


      17:00
    • 17:00

      Träning P/F-KarlGustav


      18:30
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
  • 13Mån
    v.7
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning F07/10


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Träning P08/09


      19:30
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning P12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning P12/13


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning F07/10


      10:30
    • 13:30

      Volleyboll Veddige IBK


      18:00
    • 14:30

      IBK Oskarström P 07/08 (borta) P08/09


      16:30
  • 19Sön
    • 14:00

      Träning P16


      15:30
    • 15:30

      Träning P14/15


      17:00
    • 17:00

      Träning P/F-KarlGustav


      18:30
    • 17:00

      Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 (borta) P08/09


      19:00
    • 17:30

      Onsala IBK F 09 Rosa (borta) F07/10


      19:30
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
  • 20Mån
    v.8
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning F07/10


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Träning P08/09


      19:30
  • 23Tor
    • 18:30

      Träning P12/13


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning P08/09


      17:30
    • 18:45

      Onsala IBK F 09 Rosa (borta) F07/10


      20:45
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 12:00

      Särö IBK P 08 (hemma) P08/09


      14:00
    • 13:30

      Glommens IF Röd 10 (hemma) P08/09


      15:30
    • 15:00

      Warberg IBF F 09/10 Blå (hemma) F07/10


      17:00
    • 15:30

      Träning P14/15


      17:00
    • 17:00

      Träning P/F-KarlGustav


      18:30
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:30
    • 17:30

      Varla IBK HJ-lag 3 (borta) Herr


      19:30
  • 27Mån
    v.9
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 28Tis